Клубний день у Львові в форматі "on-line"

Клубний день у Львові в форматі "on-line"

Запрошуємо Вас у суботу, 14 серпня, о 10:00 на Клубний день!

1. "Новини та анонси компанії" - виступ Олега Баландіна, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Харків.

2. "Позитивне очікування" - виступ Гладченка Ігоря, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Дніпропетровськ. Щоб стати успішним трейдером потрібно підійти до процесу торгівлі творчо і з усією душею. Цього неможливо досягти без позитивного настрою і віри у себе. Вашій увазі будуть запропоновані практичні вправи, за допомогою яких ви не тільки можете досягти позитивного настрою, але й зробити його стабільним, а при бажанні і більш високим, що безпосередньо сприяє більш успішній торгівлі.

3. Торговельна система "Кроки по тренду" - Баландін Олег аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Харків познайомить вас зі своєю торговою системою. Це торгівля на денних графіках по EUR/USD з використанням класичного графічного аналізу. Усі знайомі з трендовими системами. Вони приносять прибуток на трендах і збитки на бічних рухах. Флетові системи, навпаки, - приносять прибуток на
бічних рухах і не дають жодної користі на трендових ділянках. Ця торгівельна система універсальна і дозволяє ефективно працювати як по трендах, так і на бічних ділянках руху ціни. При цьому, трейдеру не потрібно намагатися ідентифікувати стан ринку на момент прийняття рішень.

4. "Дивергенція на MACD-Histogramm. Класифікація типів та застосування" - виступ Веселовського Станіслава, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Донецьк. Практично кожен трейдер чув про властивість ряду індикаторів давати сигнал так званої дивергенції (розбіжності), та індикатор MACD-Histogramm один з них. Але не кожен знає, що цей сигнал класифікується на кілька типів, та їх застосування у торгівлі специфічне. Ви дізнаєтеся, які бувають типи дивергенції, і як їх найбільш ефективно застосовувати у торгівлі по одній з найбільш динамічних валютних пар GBP/USD у поєднанні з психологічними рівнями опору і підтримки.

Вартість участі – 30 грн.

Попередня реєстрація обов'язкова та триває до 13-08-2010р.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Оплатити участь у заході та зарезервувати місце, Ви можете в офісі Міжнародної Академії біржової торгівлі у м. Львові за адресою: вул. Наукова, 7-б, оф. 309-310.

Довідка та попередня реєстрація за тел.: 247-47-87; 097-051-50-50; 099-122-10-22.

ДРУЗІ, створімо спрвжній клуб трейдерів Львова!!!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2010/08/03/8579.html - Клубний день у Львові в форматі "on-line"
Отправить комментарий
Авторизация