Клубний день у форматі "online" у вересні!

Клубний день у форматі "online" у вересні!

Запрошуємо Вас:

- у середу, 22 вересня, о 15:30 на Клубний день!

- у суботу, 25 вересня, о 14:00 на Клубний день!

1. "Новини та анонси компанії" - виступ Олега Баландіна, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.

2. "Визначення дивергенції, конвергенції по свічкових конфігураціях" - Силантьєв Віктор, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі м. Дніпропетровськ, продемонструє новий підхід у визначенні екстремумів. Так само ви навчитеся з легкістю визначати ключові рівні для ціни. Сам графік несе багато інформації, але бачимо ми його по різному. Не секрет, що досвідчений трейдер бачить набагато більше. Після знайомства з цією ідеєю, ви зможете за певними свічковими конфігураціями, яких немає в підручниках, сказати, що на ринку утворилася дивергенція або конвергенція на будь-якому часовому інтервалі.

3. "Оцінка тривалості і характер поточного трендового руху на основі індикатора ТД_Секвента (TD_Sequential)" - Соболєв Спартак, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Санкт-Петербург, познайомить вас з торговою тактикою, що базується на роботі графічного аналізу. Ви дізнаєтеся про формування умов для зародження тренду, зможете визначити тривалість трендового руху і формування точок розвороту, навчитеся знаходити ключові рівні підтримки і опору. Окрім цього, будуть запропоновані чіткі сигнали для відкриття і закриття позицій, а також, правила щодо обмеження збитків StopLoss.

4. "Ворогів трейдера потрібно знати в обличчя" - виступ Олега Баландіна, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Страх і жадібність - найголовніші вороги трейдера! Але крім цих емоцій, які ще несуть в собі шкоду? Ми вивчимо ряд емоцій негативно впливаючих на результати трейдера і способи боротьби з ними. Більшість трейдерів витрачають свій час, шукаючи відповіді осторонь, але відповіді є у них самих!

Вартість участі: 30 грн.

Для власників Клубних карток - вхід вільний!

Попередня реєстрація обов'язкова та триває до 21-09-2010р. та до 24-09-2010р., відповідно.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Оплатити участь у заході та зарезервувати місце, Ви можете в офісі Міжнародної Академії біржової торгівлі у м. Львові за адресою: вул. Наукова, 7-б, оф. 309-310.

Довідка та попередня реєстрація за тел.: 247-47-87; 097-051-50-50; 099-122-10-22.

ДРУЗІ, створімо справжній клуб трейдерів Львова!!!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2010/09/01/8812.html - Клубний день у форматі "online" у вересні!
Отправить комментарий
Авторизация