Клубний день у форматі "online" у жовтні!

Клубний день у форматі "online" у жовтні!

  • у середу, 20 жовтня 2010р. - 15:30;
  • у понеділок, 25 жовтня 2010р. - 17:30.

1. «Новини і анонси компанії» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.

2. «Параболічна система Parabolic SAR» - Дудукалова Ольга, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі з м. Алмати, розповість про правила відкриття та закриття позиції за допомогою стоп-наказів. Parabolic SAR дозволяє виставляти більш раціональні стоп-ордери і успішніше фіксувати прибуток. Також, Ви дізнаєтеся, як він будується і чим цікавий. Індикатор може стати міцною основою для вашої торгової системи.

3. «Роль фундаментального аналізу при внутрішньоденній торгівлі» - Мойсєєв Дмитро аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Нижній Новгород, познайомить вас з основними методами застосування ФА. Ви дізнаєтеся, чому ФА так потрібен для роботи на дрібних тимчасових масштабах (в першу чергу всередині дня), всупереч загальній думці. Ознайомитеся, як правильно користуватися календарем макроекономічних новин, як враховувати у своїй роботі виступи важливих фінансових чи політичних чиновників. Будуть розглянуті основні макроекономічні індикатори і Ви дізнаєтеся, як ринок реагує на їх публікацію найчастіше. Окрім того, будуть розібрані моменти, коли реакція гравців буде відрізнятися від загальноприйнятої. Розглянемо тісний взаємозв'язок між технічним і фундаментальним аналізами. Крім того, ми покажемо особливості застосування Фундаментального аналізу в поточних кризових умовах.

4. «Trailing Stop під внутрішньоденну торгівлю» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Уміння встановлювати ордери одне з пріоритетних завдань трейдера. Але багато хто вважає, що використання Trailing Stop дозволяє торгувати взагалі без ризику. Чи так це? Для того щоб ордер працював ефективно ми обговоримо розрахунок величини ордера в залежності від деяких показників, а саме від волатильності, часу доби, дня, тижня.

Вартість участі: 30 грн.

Для власників Клубних карток - вхід вільний!

Попередня реєстрація обов'язкова та триває до 21-09-2010р. та до 24-09-2010р., відповідно.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Оплатити участь у заході та зарезервувати місце, Ви можете в офісі Міжнародної Академії біржової торгівлі у м. Львові за адресою: вул. Наукова, 7-б, оф. 309-310.

Довідка та попередня реєстрація за тел.: 247-47-87; 097-051-50-50; 099-122-10-22.

ДРУЗІ, створімо справжній клуб трейдерів Львова!!!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2010/10/21/9182.html - Клубний день у форматі "online" у жовтні!
Отправить комментарий
Авторизация