Клубний день у форматі "online" у листопаді!

Клубний день у форматі "online" у листопаді!

  • у понеділок, 15 листопада 2010р. - 17:30;
  • у середу, 17 листопада 2010р. - 15:30.

1. "Новини та анонси компанії" - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Харкові.

2. "Роль Ковзаючих Середніх при торгівлі на Forex" - Воробйов Владислав, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Одеса познайомить вас з основними методиками застосування індикатора Moving Average. Ви дізнаєтеся, якого типу Ковзаючі Середні найбільш популярні серед трейдерів, побачите готові рекомендації для підбору параметрів МА, і познайомитеся з тактикою заснованою на перетині ковзаючих середніх з перенесенням ордера StopLoss в прибуткову зону, слідом за індикатором.

3. "Довгострокові інвестиції на фінансових ринках" - Веселовський Станіслав, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Донецьк познайомить вас з торговою тактикою стратегічного інвестування використовуючи валюти і ліквідні товари. Кожен, хто має заощадження, зацікавлений в їх збереженні і збільшенні. Але не кожен готовий до активної торгівлі на фінансових ринках, через відсутність часу чи бажання. Пропонована тактика довгострокового інвестування у високоліквідні активи - один з кращих варіантів збереження і примноження великих заощаджень для сучасної людини. Зберігання грошей "під подушкою" давно пішло в минуле, банківські депозити далеко не завжди дають ті доходи, які обіцяє банк, та і гроші з депозиту достроково забрати проблематично. Інвестування в золото, валюти, енергоносії і метали - цей варіант відкриває для вас безмежні можливості!

4. "Установки процвітаючого спекулянта" - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Багато вважають, що для того, щоб робити гроші на ринку треба бути щасливим, талановитим, геніальним. Але реальна ситуація виглядає інакше і досить просто. Ви дізнаєтеся з якими думками, цілями та ідеями необхідно торгувати на ринку і ринок розпочне віддавати Вам те, за чим Ви прийшли.

Вартість участі: 30 грн.
Для власників Клубних карток - вхід вільний!

Попередня реєстрація обов'язкова.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Оплатити участь у заході та зарезервувати місце, Ви можете в офісі Міжнародної Академії біржової торгівлі у м. Львові за адресою: вул. Наукова, 7-б, оф. 309-310.

Довідка та попередня реєстрація за тел.: 247-47-87; 097-051-50-50; 099-122-10-22.

ДРУЗІ, створімо справжній клуб трейдерів Львова!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2010/10/29/9241.html - Клубний день у форматі "online" у листопаді!
Отправить комментарий
Авторизация