on-line Клубный день! Будь успішним трейдером!

Клубний день відбудеться 16 лютого о 15:30 год.

ПРОГРАМА:

1. 'Новини та анонси компанії' - виступБаландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлів м. Харкові.

 

2. 'Легендарний методінструментів Фібоначчі' - Мойсєєв Дмитро, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м.Нижній Новгород, познайомитьвас з одним з найбільш ефективних інструментів технічного аналізу  Рівні Фібоначчі. Грамотне використанняінструментів Фібоначчі є,якщо і не запорукою, то вже точно основою успішної торгівлі. Ринок вже не раз підтверджував своюприхильність співвідношенням чисел з ряду Фібоначчі і в хвильовому аналізіФібо-коефіцієнти займають особливе місце. Ви побачите, що розрахунок рівніввідкатів (корекцій) і відскоків - досить просте заняття, що робить цей аналізпривабливим навіть починаючим трейдерам. Крім того, відкати і відскоки діють якна головних трендах, так і навторинних і короткострокових.

 

3. «Свічки, час,гроші» - Бормотов Костянтин,аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі м. Санкт-Петербург,познайомить з оригінальним способами оцінки денних свічок і прийняттям рішенняна відкриття та закриття позиції в оптимальний час з розрахунком навнутрішньоденний рух ціни. Цятактика дозволяє приймати рішення один раз на день перед початком європейськоїсесії, досягаючи таким чином регулярне перебування в  ринку з мінімальними часо-витратами.

 

4. 'Тактиказбереження прибутку при виході новин' - виступ Баландіна Олега,аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.Кожен трейдер повинен знати не тільки, що на ринку робити треба, але і те, щоробити не треба, щоб величина торгового рахунку росла. При внутрішньоденній торгівлі ми дуже частопотрапляємо під вихід новин і це не завжди позитивно відзначається на нашій угоді. Так самоважко керувати позицією в момент виходу новин. Ви дізнаєтеся як забезпечити себе від впливумакроекономічних індикаторів не порушуючи результативності внутрішньоденної торгівлі.


Вартість участі 30 грн., для власників клубних карток, вхід вільний

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 247- 47- 87, 097-051-50-50, 099-122-10-22.

м.Львів. вул Наукова 7-б, оф.309-310 (БЦ Оптіма-Плаза, орієнтир "Аквапарк", клуб "Місто")

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2011/02/03/9850.html - on-line Клубный день! Будь успішним трейдером!
Отправить комментарий
Авторизация