Клубний день у форматі "Online" у жовтні!

Програма заходу:

1. «Новини і анонси компанії» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.

2. «Ціна відкриття тижня - основа для угоди» - виступ Дмитра Воблікова, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Калінінграді. Часто перед трейдером стоїть питання: де взяти точку опори в своїй торгівлі і як знайти надійний інструмент для здійснення угоди? Використання ціни відкриття тижня дозволяє вести досить акуратну торгівлю з невеликою кількістю сигналів на вхід в ринок, але зате з високою якістю.

3. «Міжвалютний аналіз» - Моісеєв Дмитро, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Нижній Новгород,  познайомить Вас з тим, як можна правильно прогнозувати динаміку руху основних валютних пар, вивчаючи зміни в крос-курсах і навпаки. Всі валюти тісно пов'язані між собою і взаємозалежні через американський долар, з цього, їх вплив одні на одні дуже суттєвий. Ви дізнаєтеся, що знаючи про їх взаємодію, трейдер може отримати просту схему аналізу, що дозволить йому підвищити ефективність своїх торгових рішень. Поряд із загальними технічними сигналами купівлі та продажу, ця інформація є дуже цінною. Ми можемо ефективніше налаштувати наш аналіз, коли одна з валютних пар починає показувати випереджаючі ознаки. Ми можемо в цей момент швидко переключити свою увагу на «суміжні» пари і відкривати позиції слідом за ведучою.

4. «Гібридні індикатори» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Трейдери можуть використовувати індикатори вбудовані в торговельні платформи, можуть самостійно створювати свої індикатори, а можуть при цьому використовувати гібридні індикатори. Ви дізнаєтесь у чому перевага використання подібних інструментів. Будуть розглянуті приклади для роботи з гібридними індикаторами. І цей спосіб використання індикаторів зможе розширити можливості використання класичних індикаторів у торговельних системах.

Окрім того, на Вас очікує виступ нашого Гостя - Трейдера з Севастополя, який представить власну Торгову систему!!!

Дата та час проведення: середа, 12 жовтня о 14:30 год.

Вартість участі 30 грн. Для власників клубних карток - вхід вільний (прохання мати їх з собою).

Попередня реєстрація - обов'язкова!

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2011/10/06/klubnii-den-u-format%D1%96-online-u-zhovtn%D1%96/ - Клубний день у форматі "Online" у жовтні!