15 лютого. Клубний день у форматі "On-line".

Клубний день - це захід онлайн, який дозволяє Вам дізнатися про методи технічного і фундаментального аналізу, психологічні нюанси роботи трейдера, нові напрямки в управлінні ризиком. Також у Вас буде можливість задати питання спеціалістам Академії і поспілкуватися зі своїми колегами - трейдерами.

В програмі цього Клубного дня заплановані наступні теми для обговорення:

1. «Новини та анонси компанії» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.

2. «Діємо разом з інсайдерами - звіти СОТ» - виступ Мамешева Дениса, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Набережні Челни. Більшість трейдерів в своїй торгівлі використовують технічний аналіз у всіх його проявах. Але при використанні тільки технічного аналізу не дозволяє проводити диверсифіковану оцінку ринкових ризиків. З цього виступу Ви дізнаєтеся про інший підхід до торгівлі, орієнтований на найбільших гравців - операторів ринку, дії яких визначають поведінку цін. Кращим джерелом інформації вважаються обов'язкові звіти по операціях трейдерів (СОТ), які щотижня публікуються Комісією з торгівлі США. Правильна інтерпретація цієї інформації допоможе максимізувати прибуток і знизити ризики при торгівлі.

3. «Індикатор настроїв учасників ринку» - Моісеєв Дмитро, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Нижній Новгород, познайомить Вас з дуже цікавим і корисним технічним індикатором. Він називається «Індикатор настроїв трейдерів». Він показує динаміку співвідношення кількості трейдерів, які купують і продають певну валюту за обраний період часу. Цей індикатор дозволяє спрогнозувати найбільш вдалий момент для здійснення операцій з валютою. Дмитро розповість Вам, як правильно будувати цей індикатор, на яких часових інтервалах він найбільш ефективний, а також дасть свої рекомендації по тому, як комбінувати цей індикатор з іншими. Крім того Ви побачите ті ситуації, коли використання цього індикатора при визначенні моменту входу в ринок дозволило показати максимальний прибуток. На завершення Ви дізнаєтеся, які ще індикатори, засновані на аналізі настрої трейдерів, можуть допомогти Вам при виборі найбільш точного моменту входу в ринок.

4. «Успішний трейдер - це хто?» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Часто ми уявляємо собі успішного трейдера, як людину, яка щомісяця може стабільно заробляти на фінансовому ринку, а також здатна передбачити, як буде вести себе ринок в майбутньому. Однак це далеко не все. У цьому блоці клубного дня Ви дізнаєтесь, чим відрізняється досвідчений трейдер від недосвідченого, успішний від неуспішного. Ви зможете побачити, на що потрібно звертати увагу в трейдингу, а на що не треба витрачати навіть хвилини свого часу. Цей блок дозволить Вам правильно оцінити себе і сформувати свій шлях розвитку, як професійного трейдера.

Захід розпочнеться о 13:30 год.
Вартість 30 грн.
Кількість місць обмежена, попередня реєстрація за телефонами обов"язкова!

Будемо раді бачити вас на нашому Клубному дні!

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2012/02/13/15-lyutogo-klubnii-den-u-format%D1%96-line/ - 15 лютого. Клубний день у форматі "On-line".
Отправить комментарий
Авторизация