Клубний день у форматі "On-line" у березні!

Програма заходу:

1. «Новини та анонси компанії» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.

2. «Магія чисел Фібоначчі» - виступ Кнутова Сергія, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Омську. При використанні технічного аналізу багато трейдерів намагаються спрогнозувати подальшу поведінку ціни для виставлення ордерів. Це не завжди можливо, якщо розглядати просто ціну. Рівні Фібоначчі дозволяють визначити цінове співвідношення двох рухів. Це дає в руки трейдера можливість здійснювати високоймовірний прогноз майбутнього руху ціни, отже, виставлення стопа і профіту. У цьому виступі будуть дані рекомендації з використання рівнів та прогнозування майбутнього руху за допомогою рівнів Фібоначчі.

3. «Сигнальні лінії» - виступ Моїсеєва Дмитра, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Нижній Новгород. Ви дізнаєтеся, якщо грамотно користуватися ХТЕ, то можна істотно підвищити ефективність вашої торгівлі. Більший акцент ми зробимо на такий важливий компонент хвильового аналізу, як проведення сигнальних ліній. Саме сигнальні лінії допомагають в самому початку проведення хвильової розбивки уникнути помилок в розмежуванні хвиль. Ми розберемо приклади, як проводиться розмітка хвиль, які методи побудови ліній існують, навіщо вони потрібні і як ними користуватися.

4. «Параболічна система Parabolic SAR» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Ви познайомитеся з одним з найцікавіших спеціальних індикаторів використовуються для супроводу позиції. Адже в трендовому русі одна з основних задач не тільки вчасно увійти в тренд, але й своєчасно з нього вийти. І тут Parabolic SAR незамінний.

Дата та час проведення: середа, 14 березня о 13:30 год.

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2012/03/12/klubnii-den-u-format%D1%96-line-u-berezn%D1%96/ - Клубний день у форматі "On-line" у березні!
Отправить комментарий
Авторизация