21 листопада. Клубний день у форматі онлайн.

Програма заходу
  • "новини та анонси компанії" - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії інвестицій та трейдингу у м. Харкові.
  • "психологічний фактор у трейдингу" - виступ Соболєва Спартака, аналітика-консультанта Міжнародної академії інвестицій та трейдингу у м. Санкт-Петербург. Питання психології в самостійному трейдингу є ключовим для досягнення стабільних результатів. В інвестиційній справі досвід є "кращим індикатором", а помилки, які ми здійснюємо, набувають особливої цінності лише у момент їхнього усвідомлення. Чи можна виключити людський фактор у трейдингу?
  • "чи потрібні нейромережі?" - виступ Сафіна Веніаміна Ільтузаровича, ректора Міжнародної академії інвестицій та трейдингу. Нейромережева методологія знаходить все нові успішні застосування на практиці управління та прийняття рішень, у тому числі, фінансовій та торговельній сферах. Теорія лінійних адаптивних систем вже довела свою ефективність у створенні прогнозів у ряді галузей економіки та фінансів. У даному виступі Ви дізнаєтеся, як правильно працювати з нейромережами у торгівлі на фінансових ринках.
Дата та час проведення: середа, 21 листопада о 13:30.
Умови участі: безкоштовно. Попередня реєстрація обов'язкова!
 
* До участі допускаються лише клієнти компанії, що мають відкритий торговий рахунок із кодом партнера м. Львова (UKR027CB).
Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2012/11/18/21-listopada-klubnii-den-u-format-onlain/ - 21 листопада. Клубний день у форматі онлайн.
Отправить комментарий
Авторизация