28 грудня. Новорічний Клубний день

Шановні трейдери, раді запросити Вас на Новорічний Клубний день, який відбудеться у п'ятницю, 28 грудня 2012 року о 17:00 у нашому офісі.

У програмі даного заходу заплановані наступні теми:

  • Вступна частина. Новини та акції компанії. Виступ директора Львівського представництва Міжнародної академії біржової торгівлі Ухачевича Ярослава.
  • PRICE ACTION. Патерн «DBLHC/DBHLC»: ефективність роботи та управління капіталом. Виступ трейдинг-тренера та аналітика МАБТ у м. Львові Руслана Демуса.
  • Торгівля на денних тайм-фреймах. Основні принципи та результати роботи. Виступ трейдинг-тренера та аналітика МАБТ у м. Львові Руслана Демуса.
  • Психологія. Управління емоціями. Виступ директора Львівського представництва Міжнародної академії біржової торгівлі Ухачевича Ярослава.
Також на всіх учасників очікує кофе-брейк та спілкування з колегами-трейдерами у дружній атмосфері! Станьте частиною справжнього Клубу трейдерів м. Львова!
 
Вартість участі: 100 грн. 
Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2012/12/26/28-grudnya-novor-chnii-klubnii-den/ - 28 грудня. Новорічний Клубний день
Отправить комментарий
Авторизация