Розпочався набір на курс "Практичний курс підготовки трейдера"

Повідомляємо про відкриття набору у групу Практичного курсу підготовки Трейдера. Формат навчання: 8 занять впродовж одного місяця. Далі - місяць самостійної торгівлі та 9-те підсумкове заняття.

Відмінність Практичного курсу підготовки Трейдера від навчальних програм інших компаній: у процесі навчання, основний акцент робиться на здобуття практичних навиків роботи на фінансових ринках: аналіз ринкової коньюктури, вибір торгового інструменту, відкриття та супровід позиції, управління капіталом та багато іншого.

Ми не навчаємо теорії. Ми розглядаємо реальні практичні ситуації та вчимо приймати вірні та зважені Рішення!

Тривалість заняття: 2,5 год. Початок навчання: 12 березня 2013 р.

Заняття проводить аналітик та практикуючий трейдер з більш, ніж чотирирічним досвідом торгівлі на Міжнародному валютному ринку – Демус Руслан.

Курс навчання включає:

  • Вивчення термінології, умов торгівлі та принципів роботи фінансових ринків;
  • Повне вивчення торгової платформи MetaTrader4 та аналітичної програми технічного аналізу Autochartist;
  • Вивчення технічного аналізу ринку у поєднанні з практичним досвідом роботи. Застосування сучасного підходу – Price Action.
  • Дві торгові системи: для позиційної та внутрішньоденної торгівлі;
  • Фундаментальний аналіз ринку та управління капіталом.
  • Формування інвестиційного плану торгівлі;
  • Робота над усуненням психологічних складностей торгівлі;
  • Безтермінова підтримка після навчання.

У вартість навчання входить комплект навчальних матеріалів «Біржова торгівля від А до Я». Даний комплект включає: 6 навчальних відеодисків, створених на основі підручників кращих викладачів Академії.

Окрім того, на честь відкриття нового офісу Офіційного партнера Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Львові, а також, 15-річним ювілеєм компанії, кожен новий клієнт, який пройде навчання, отримає у подарунок $100 у формі бонусу на свій торговий рахунок*.

Навчання відбувається на реальних рахунках. Завдяки цьому, ефективність навчання зростає у рази! Ми не вчимо працювати. Ми вчимо заробляти!

* Сума зараховується на торговий рахунок, відкритий у FOREX CLUB LTD, у формі депозиту, що не підлягає зняттю

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2013/02/27/rozpochavsya-nab-r-na-kurs-praktichnii-kurs-p-dgotovki-treidera/ - Розпочався набір на курс "Практичний курс підготовки трейдера"
Отправить комментарий
Авторизация