14 квітня. Клубний день

Раді запросити вас на Клубний день у Львові, який відбудеться у суботу, 1 червня 2013 р. о 16:00 в нашому офісі.
 
Программа заходу:
  • Новини Групи Компаній FOREX CLUB. Ухачевич Ярослав Петрович  - Директор представництва Офіційного партнера Міжнародної академії біржової торгівлі у м. Львові.
  • Аналіз фінансових ринків на основі ф’ючерсів та об’ємів. Озарук Ярослав Михайлович – практикуючий трейдер з 2009 р. З 2005 р. живе та працює в Італії. У даному виступі ви матимете можливість ознайомитися з одним із найбільш ефективних методів аналізу ринку, що ґрунтується на підходах аналізу реальних об’ємів біржових угод (ф'ючерси). Орієнтовна середньомісячна дохідність торгівлі по даному торговому підходу становить близько 25%.
  • Психологія трейдингу або «Чому ми не таці раціональні, як про себе думаємо». Кушнір Роман Олегович – засновник і керівник Школи розвитку SPE, тренер з загальною тривалістю проведених навчань понад 2400 годин., функціональний психолог, автор книг «Особиста стратегія виживання людини» і «Великий оратор». В рамках цього виступу ви матимете можливість дізнатися про формування ефективних звичок трейдера.
Також, на всіх учасників клубного дня очікує кофе-брейк та приємне спілкування з трейдерами-колегами у невимушеній та дружній атмосфері.
 
Вартість участі у Клубному дні становить всього  50 грн.
 
Не втрачайте нагоди підвищити свою професійність та  майстерність!
Кількість місць обмежена. Реєстрація обов’язкова!
Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2013/05/24/14-kv-tnya-klubnii-den/ - 14 квітня. Клубний день
Отправить комментарий
Авторизация