21 травня запрошуємо на фінансову гру Libertex

Гра Libertex - шлях до фінансової свободи


21 травня о 16.00 год  запрошуємо взяти участь у цікавій фінансовій грі - Libertex. Учасники познайомляться з правилами даної гри і проведуть вечір віртуального шляху до фінансової свободи у колі колег по трейдингу та інвестицій.

 

libertex_pack.png

Гра Libertex створена на основі вже існуючих популярних фінансових настільних ігор, але в той же час це інноваціонниі̆ продукт, який має свої унікальні особливості.

Умови та ігрові ситуації максимально відповідають сучасним реаліям і враховують особливості реальної ринкової дійсності  і менталітету .

У ході ігрового процесу моделюються життєві ситуації, характерні для людей різного соціального статусу та рівня достатку - від таксиста до процвітаючого бізнесмена средньої  руки. Однак завдання для всіх однакове - змусити свої гроші працювати, тобто вийтиі за рамки привичної реальності і забезпечити собі принципово інший рівень стабільності і фінансової незалежності.

Таким чином, через захоплюючий ігровий  процес учасники навчаються правилам ефективного управління особистими фінансами, основам грамотного інвестування і можливостям сучасного фінансового інструментарію .

Участь в грі  безкоштовна.

Обов'язкова попередня реєстрація. Кількість місць обмежена .
Подробиці можна дізнатися за телефоном: 067 111 3232.

Чекаємо вас за адресою: Львів, пл. Міцкевича , б. 8  офіс №4-8 (ІІ-й поверх).

Будемо раді зустрічі з вами!

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2014/05/20/21-travnya-zaproshu-mo-na-f-nansovu-gru-libertex/ - 21 травня запрошуємо на фінансову гру Libertex
Отправить комментарий
Авторизация