Запрошуємо Вас на наш Клубний день.

Тернопільське представництво Міжнародної Академії Біржової Торгівлі запрошує Вас 20 березня о 13:00 відвідати наш Клубний День.

Шлях успішного трейдера – це постійний саморозвиток і самовдосконалення. Дуже важливо не зупинятися на досягнутих результатах, а разом з ринком динамічно розвиватися. Для цього безумовно необхідно навчатися. Грубо кажучи, яким би професіоналом не був трейдер, йому необхідно постійно отримувати інформацію про нові погляди на ринок і не відомі йому методи торгівлі. На клубному дні кожен має можливість познайомитися з іншими професійними трейдерами і початківцями на ринку.
Ви зможете поспілкуватися з колегами-трейдерами в невимушеній дружній обстановці, поставити свої питання по трейдінгу загального і організаційного характеру, прийняти участь в дискусіях і поділитись досвідом з колегами-трейдерами. Активна участь вітається!

В програмі клубного дня:
1. "Новини і анонси компанії"
2."Знайомство з торговою системою Сакура" - познайомимо Вас з новою торговою системою Сакура, розробленою на Тернопільскому представництві Міжнародної Академії Біржової Торгівлі. Система розрахована для роботу з великим капіталом, тому що має малі ризики (граничний ризик 9% від капіталу) і помірний потенціал заробітку (10% на місяць). Система працює на 4-х годинних інтервалах, що дає змогу працювати по ній всім охочим, незалежно від робочого графіку.
3. "Свічки, час, гроші" - познайомимо Вас з оригінальним способами оцінки денних свічок і прийняттям рішень на відкриття та закриття позиції в оптимальний час з розрахунком на внутрішньоденний рух ціни. Свічний аналіз є методом роботи перевірений століттями успішної торгівлі на різних ринках і дасть змогу заробляти багатьом із Вас.
4."Психологія при роботі з торговими системами" - багато трейдерів шукають і вдосконалюють механізми для здійснення торгових операцій, але мало хто доходить до торгової практики. Ця тема дозволить трейдерам ефективно працювати по торгових системах та отримувати по них прибутки.

Загальна тривалість даного Клубного дня близько чотирьох годин.

Вартість участі у Клубному Дні: 30 грн.

У зв’язку із збільшенням кількості клієнтів, Клубний День буде проводитись за адресою: м. Тернопіль, вул. 15 квітня, д.6, 9 поверх (будівля розміщена на території заводу «Оріон», біля заправки «Калина-УкрТатНафта», зупинка маршрутки №13 «Завод Оріон»). Для кращого орієнтування, додаємо фотографії з координатами: http://s2.share.te.ua/b260538/1.jpg   та   http://s2.share.te.ua/b260543/2.jpg

Для участі в семінарі обов’язковою є реєстрація за вказаними нижче координатами:

  • лист у довільній формі за адресою fxclub-te@ya.ru з темою листа «Клубний День»;
  • за телефонами: +38 (0352) 42-43-47, +38 (068) 147-62-02, +38 (067) 673-46-16, +38 (068) 845-92-23.


Попередня реєстрація і бронювання місць на Клубний День проводиться до 18.03.2011 р.

Виділіть в неділю декілька годин для вдосконалення своїх знань, і вам це зекономить місяці праці самотужки!

Всю додаткову інформацію можна отримати:

  • ICQ: 328-021-408
  • skype: xiderss
  • В офісі:м.Тернопіль, вул. Крушельницької, д. 18, оф.505 (пн-пт, з 10:00 до 19:00)

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_ternopol_news/2011/03/15/10161.html - Запрошуємо Вас на наш Клубний день.
Отправить комментарий
Авторизация