Ми взяли участь в Ярмарку Вакансій!

Тернопільське представництво Міжнародної академії біржової торгівлі взяло участь в щорічному Ярмарку Вакансій для студентів 4-го і 5-го курсів, який проводився Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками Тернопільського Національного Економічного Університету 16 березня 2011 року.

1_30.jpg

Захід відвідало більше 500 студентів, які хотіли знайти собі роботу чи цікаве заняття після закінчення навчання. Молоді люди активно підходили до стола ФорексКлубу і цікавились що ж такого унікального їм запропонують. Всі бажаючі змогли отримати відповіді на запитання по валютному, фондовому і товарному ринках, одержати інформацію про компанію «ФорексКлуб» та Тернопільське представництво Міжнародної академії біржової торгівлі та наш навчальний матеріал, а також отримати книгу в подарунок: світовий економічний бестселер В.А.Тарана «Играть на бирже просто?!»

3_20.jpg

Від нашого стола ніхто не пішов без подарунків, роботою на світових фінансових ринках зацікавилось більше 100 студентів, і більше 30 молодих людей змогли зразу ж відкрити собі віртуальні і реальні рахунки для того, щоб на своєму досвіді переконатись в можливості заробітку на біржі! 

2_24.jpg

Студенти завжди були найактивнішою частиною суспільства і ми сподіваємось що фінансове майбутнє країни буде у надійних руках!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_ternopol_news/2011/03/17/mi-vzyali-uchast-v-yarmarku-vakans-i/ - Ми взяли участь в Ярмарку Вакансій!
Отправить комментарий
Авторизация