Святковий ювілейний Клубний День

Тернопільське представництво Міжнародної Академії Біржової Торгівлі запрошує Вас 2 жовтня о 12:00 відвідати наш ювілейний Клубний День присвячений третій річниці нашого преставництва.

Шлях успішного трейдера – це постійний саморозвиток і самовдосконалення. Дуже важливо не зупинятися на досягнутих результатах, а разом з ринком динамічно розвиватися. Для цього безумовно необхідно навчатися. Грубо кажучи, яким би професіоналом не був трейдер, йому необхідно постійно отримувати інформацію про нові погляди на ринок і не відомі йому методи торгівлі. На клубному дні кожен має можливість познайомитися з іншими професійними трейдерами і початківцями на ринку.
Ви зможете поспілкуватися з колегами-трейдерами в невимушеній дружній обстановці, поставити свої питання по трейдінгу загального і організаційного характеру, прийняти участь в дискусіях і поділитись досвідом з колегами-трейдерами. Активна участь вітається!

В програмі клубного дня:

1. "Новини і анонси компанії"

2. "Торгова система «Розширення Фібоначчі»" - познайомимо Вас з новою торговою системою, розробленою на Тернопільскому представництві Міжнародної Академії Біржової Торгівлі. В черговий раз ми даємо прості і надійні методики, які дозволять трейдерам підібрати свою торгову систему і ефективно по ній працювати.

3. "Торгова система «Суп із черепах»" - розповімо про один із "кулінарних рецептів" Лінди Рашке. Досвідченим трейдерам відомо, що слабкими місцями середньострокових трендових тактик є тривалі просадки і низьке співвідношення прибуткових і збиткових угод. Саме ці недостатки допоможе  подолати торгова тактика "Суп із Черепах". Підхід полягає в пошуку хибних проривів на ринку, після яких наступає відкат. Дана методика має велику кількість прибуткових угод при їх малій кількості, що робить систему цікавою для середньострокових трейдерів.

4. "Ознайомлення з торговою системою «Woodies CCI»" - з цією темою Вас познайомить професійний трейдер з м. Маріуполь Олександр Нужний, що декілька років удосконалював дану методику і має значний стаж і результат в торгівлі на валютному ринку по цій методиці. Він, ексклюзивно для Тернопільських трейдерів проведе ознайомчий курс, і всі бажаючі, хто захоче поглиблено вивчити дану методику зможуть пройти профі-курс по цій системі. Для бажаючих буде проведено розширений майстер-клас по даній темі. Дана система показала за 2010 рік лише на парі EUR/USD 5243 пункти чистого прибутку, що є дуже хорошим показником для середньострокових систем!

5. "Конкурс на кращу Торгову Систему" - в цьому конкурсі кожен бажаючий зможе презентувати свою торгову систему або методику. Автори кращих методик будуть нагороджені пам'ятними призами від Тернопільського представництва! Торгова методика повинна бути формалізована з чіткими правилами (бажано зробити презентацію в програмах Microsoft Office і принести робочий стіл з торгового термінала).

Загальна тривалість даного Клубного дня близько п'яти годин зі святковим столом.

Вартість участі у Клубному Дні: 30 грн.

У зв’язку із збільшенням кількості клієнтів, Клубний День буде проводитись за адресою: м. Тернопіль, вул. 15 квітня, д.6, 9 поверх (будівля розміщена на території заводу «Оріон», біля заправки «Калина-УкрТатНафта», зупинка маршрутки №13 «Завод Оріон»). Для кращого орієнтування, додаємо фотографії з координатами: http://s2.share.te.ua/b260538/1.jpg   та   http://s2.share.te.ua/b260543/2.jpg і місцезнаходження офісу на карті Google.

Для участі в семінарі обов’язковою є реєстрація за вказаними нижче координатами:

  • лист у довільній формі за адресою fxclub-te@ya.ru з темою листа «Клубний День»;
  • за телефонами: +38 (0352) 42-43-47, +38 (068) 147-62-02, +38 (068) 845-92-23.


Попередня реєстрація і бронювання місць на Клубний День проводиться до 30.09.2011 р.

Відвідайте в неділю наш Клубний День, поділіться своїми напрацюваннями - отримайте чужі, і почніть нарешті заробляти на валютному ринку!

Всю додаткову інформацію можна отримати:

  • ICQ: 328-021-408
  • skype: xiderss
  • В офісі: м.Тернопіль, вул. Крушельницької, д. 18, оф.505 (пн-пт, з 10:00 до 19:00)

FOREX CLUB – Ваш надійний брокер!
З нами - Ви успішні!

Источник: https://www.fxclub.org/filials_ternopol_news/2011/09/28/svyatkovii-yuv%D1%96leinii-klubnii-den/ - Святковий ювілейний Клубний День