Клубний день, присвячений четвертій річниці Тернопільського представництва

Запрошуємо Вас відвідати наш ювілейний клубний день присвячений четвертій річниці нашого преставництва.


Шлях успішного трейдера – це постійний саморозвиток і самовдосконалення. Дуже важливо не зупинятися на досягнутих результатах, а разом з ринком динамічно розвиватися. Для цього безумовно необхідно навчатися. Грубо кажучи, яким би професіоналом не був трейдер, йому необхідно постійно отримувати інформацію про нові погляди на ринок і не відомі йому методи торгівлі. На клубному дні кожен має можливість познайомитися з іншими професійними трейдерами і початківцями на ринку. Ви зможете поспілкуватися з колегами-трейдерами в невимушеній дружній обстановці, поставити свої питання по трейдінгу загального і організаційного характеру, прийняти участь в дискусіях і поділитись досвідом з колегами-трейдерами. Активна участь вітається!

В програмі клубного дня:

  • "Новини і анонси компанії"
  • "Торгова система Черепах". Про торгову тактику «Черепах» чули практично всі трейдери, оскільки це - одна з найпопулярніших тактик у світі. Перевірений десятиліттями підхід є справжньою знахідкою для серйозних інвесторів, охочих накопичувати свій прибуток у середньострокових угодах. Всього кілька годин на місяць буде потрібно для роботи на ринку. Здійснюючи 4-5 угод на рік з незначним ризиком, можна отримати відчутний середньорічний прибуток близько 60% тільки по одній парі EUR/USD. При більшій кількості валютних пар прибуток буде значно більшим.
  • "Ознайомлення з інвестуванням в ПАММ-рахунки" - познайомимо Вас з новою можливістю заробітку від компанії ФорексКлуб-АкмосТрейд. Покажемо переваги та нюанси роботи з інвестиціями в успішних трейдерів зі всього світу та можливістю самостійно брати кошти в управління в інвесторів з усього світу.
  • "Альтернативні інвестиції" - покажемо можливість диверсифікації своїх доходів за допомогою альтернативних джерел, які не вимагатимуть у вас значних затрат часу і грошей.

Загальна тривалість даного клубного дня близько п’яти годин зі святковим фуршетом.
Клубний день відбудеться в суботу, 6 жовтня 2012 року. Початок - о 12:00.

У зв’язку із великою кількістю клієнтів, клубний день буде проводитись за адресою: м. Тернопіль, вул. 15 квітня, 6, 9 поверх (будівля розміщена на території заводу «Оріон», біля заправки «ОККО», зупинка маршрутки №13 «Завод Оріон»).

2_4.jpg

Увага! Для участі в клубному дні обов’язковою є реєстрація за координатами Попередня реєстрація і бронювання місць на клубний день проводиться до 05.10.2012 р. Участь у Клубному Дні - 30 грн.

Відвідайте в суботу наш клубний день, поділіться своїми напрацюваннями - отримайте чужі, і почніть нарешті заробляти на валютному ринку!

Источник: https://www.fxclub.org/filials_ternopol_news/2012/10/01/klubnii-den-prisvyachenii-chetvert-i-r-chnits-ternop-lskogo-predsta/ - Клубний день, присвячений четвертій річниці Тернопільського представництва
Отправить комментарий
Авторизация