Щоденні безкоштовні консультації для тих, хто хоче навчитись заробляти на фінансових ринках!

Спеціально для тих, хто хоче більше дізнатися про всі аспекти здійснення операцій на валютному ринку, про те, що для цього необхідно знати, вміти і як зробити перші кроки в осягненні біржового ремесла, Міжнародна академії біржової торгівлі в м.Тернопіль проводить безкоштовні консультації,відвідати які можуть всі охочі. Вік, стать та освіта значення не мають.

На консультації Ви дізнаєтесь:

  • Що таке міжнародний валютний ринок FOREX;
  • Як заробляти на змінах курсів золота, нафти, акцій, індексів та ін.;
  • Як Ви можете заробляти гроші на міжнародному валютному ринку;
  • Що таке інвестиції на фінансових ринках і як використати для себе можливість заробляти гроші інвестуванням чи управлінням чужими коштами.
  • Якими ресурсами (знання, кошти, комп'ютер, інтернет) потрібно володіти, щоб вести успішну і прибуткову роботу.
  • Кожен відвідувач консультації отримує комплект презентаційних матеріалів.

Індивідуальні консультації проходять щодня (Пн-Пт) з 10.00 до 19.00 у будь-який зручний для Вас час, за попередньою  реєстрацією. А для тих, у кого немає часу протягом дня прийти до нас в офіс, ми проводимо консультації по телефону або Skype.

Тривалість кожної консультації - від 30 хв. На консультації Ви зможете задати всі Ваші запитання. Консультація – безкоштовна. Зареєструватися  Ви можете на нашому сайті, за телефонами вказаними нижче або у нашому офісі.

Источник: https://www.fxclub.org/filials_ternopol_news/2013/02/27/shchodenn-bezkoshtovn-konsultats-dlya-tikh-khto-khoche-navchitis-za/ - Щоденні безкоштовні консультації для тих, хто хоче навчитись заробляти на фінансових ринках!
Отправить комментарий
Авторизация