Запрошуємо на наші міні-клубні дні в жовтні-листопаді

На нашому традиційному заході кожен має можливість познайомитися з іншими професійними трейдерами і початківцями на ринку. Ви зможете поспілкуватися з колегами-трейдерами в невимушеній дружній обстановці, поставити свої питання по трейдингу загального і організаційного характеру, прийняти участь в дискусіях і поділитись досвідом з колегами-трейдерами. Активна участь вітається!

Цього разу в нас відбудеться два Клубних Дні підряд, щоб можна було вибрати зручний для Вас варіант:

Перший Клубний День відбудеться в середу, 30 жовтня 2013 року.
Початок - о 18:30.

Другий Клубний День відбудеться в неділю, 3 листопада 2013 року.
Початок - о 13:30.

УВАГА ВАЖЛИВО!!!

Клубний День буде проводитись на нашому офісі за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 3а, оф. 508
На нашому заході кожен має можливість познайомитися з іншими професійними трейдерами і початківцями на ринку. Ви зможете поспілкуватися з колегами-трейдерами в невимушеній дружній обстановці, поставити свої питання по трейдингу загального і організаційного характеру, прийняти участь в дискусіях і поділитись досвідом з колегами-трейдерами. Активна участь вітається!

В програмі клубного дня:

1. "Новини та анонси компанії".

2. "Торгова система Самурай". Методика даної системи не є абсолютно новим рішеням, а скоріше добре забутим старим. Суть її в простому свічковому аналізі на тижневих інтервалах. Ці дві особливості системи дають просто вибухову суміш для трейдерів, що хочуть порвати ринок і отримати максимум прибутку при мінімумі часу перебування на ринку. Дослідження системи проводились із 2007 року і за весь цей час система показала чітку криву капіталу без значних просадок. Система не залишить Вас байдужими до торгівлі і покаже, що трейдинг може бути досить простим!

3. "Правильна психологія торгівлі". Дана тактика дасть розуміння правильної роботи на фінансових ринках. Чіткий підхід, стабільна робота і, як висновок - позитивний результат торгівлі. Трейдинг ніколи не був простою справою, але майже всі багаті і відомі трейдери вийшли із простих людей, часто абсолютно без економічної освіти. Усвідомивши це, можна легко дійти до успішності в торгівлі. Дізнайтесь секрети психології та почніть заробляти впевнено!

Також вас чекає живе спілкування з практикуючими трейдерами Тернопільського філіалу компанії ForexClub і відповіді на Ваші запитання. Загальна тривалість даного Клубного дня близько трьох годин з каво-брейком.

Увага!!! Оскільки кількість учасників кожного Клубного Дня обмежена п'ятнадцятьма особами, тому обов’язковою є реєстрація за вказаними нижче координатами:
лист у довільній формі за адресою: te@partners.fxclub.org з темою листа «Клубний День», дописом у ICQ чи Skype, або дзвінком по телефону.

Реєстрація і бронювання місць на Клубний День 30 жовтня проводиться до 30.10.2013 р. до 11:00, на Клубний День 3 листопада проводиться до 01.11.2013 р. до 11:00.  Участь у Клубних Днях для трейдерів компанії - БЕЗКОШТОВНА!

Відвідайте в середу або неділю наш Клубний День, поділіться своїми напрацюваннями - отримайте чужі, і почніть нарешті заробляти на фінансових ринках!

Всю інформацію можна отримати:

•       за телефонами: +38(0352) 42-43-47, +38(068) 845-92-23, +38(067)673-46-16
•       ICQ: 328-021-408
•       skype: xiderss
•       В офісі: вул. Микулинецька, 3а, оф.508 (пн-пт, з 10:00 до 19:00)
•       E-mail: te@partners.fxclub.org
 

Источник: https://www.fxclub.org/filials_ternopol_news/2013/10/28/zaproshu-mo-na-nash-m-n-klubn-dn-v-zhovtn-listopad/ - Запрошуємо на наші міні-клубні дні в жовтні-листопаді
Отправить комментарий
Авторизация