25 січня запрошуємо на спеціальний Клубний День: "Презентація Нобелівських портфелів на 2016 рік"

Запрошуємо всіх бажаючих на Клубний день в нашій філії, де відбудеться Презентація Нобелівських портфелів на 2016 рік!

2015 виявився для Нобелівських портфелів продуктивним! З одного боку, за всіма трьома портфелями був зафіксован прибуток. З іншого боку, волатильність прибутковості і ризиків по портфелях була досить низькою, що пояснюється низькими процентними ставками центральних банків. За нашими оцінками, 2016 рік також може виявитися позитивним для Нобелівських портфелів. Центральні банки будуть продовжувати утримувати ставки на відносно низьких рівнях: ринок очікує лише два підвищення процентної ставки в США в 2016 році. Одночасно з цим прогнозується, що зростання прибутку транснаціональних корпорацій, з акцій яких переважно складаються Нобелівські портфелі, в 2016 році прискориться - це буде продовжувати генерувати портфельну прибутковість. 

Ознайомитися докладніше з торговою системою «Нобелівські портфелі», отримати актуальні показники прибутковості і подивитися відео-презентацію можна на сайті Міжнародної академії інвестицій і трейдингу.

Початок о 18.00, в понеділок, 25 січня

 Зареєструватися

Источник: https://www.fxclub.org/filials_vov_news/2016/01/20/25-sichnia-zaproshuiemo-spietsial-nii-klubnii-dien-priezientatsiia-nobie/ - 25 січня запрошуємо на спеціальний Клубний День: "Презентація Нобелівських портфелів на 2016 рік"
Отправить комментарий
Авторизация