Клубний день у Львові в режимі "on-line"

Клубний день у Львові в режимі "on-line"

Запрошуємо Вас у середу, 14 липня, о 15:30 на Клубний день!

1. "Новини та анонси компанії" - виступ Олега Баландіна, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.

2. "Управління капіталом з допомогою таблиці реінвестування" - Журавель Володимир, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі м. Київ, познайомить з авторським методом управління капіталом "Таблиця реінвестування". Цей метод дозволяє значно підвищити фінансову віддачу при використанні однієї і тієї ж торгової системи. Ви зможете заробляти більше, не змінюючи свою, вже перевірену, торгівельну систему, тільки лише застосовуючи метод управління капіталом "таблиця реінвестування".

3. Торгівельна система "Слалом" - Воробйов Владислав аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі м. Одеса познайомить вас з цією торговою системою. В основі побудови трендових торгових стратегій лежить припущення, що рух ціни в певному напрямку скоріше буде продовжено, ніж він розвернеться. На ідеї проходження за ринком створена і торговельна система "Слалом". Робота ведеться з найбільш волатильними валютними парами на часовому інтервалі. Метод перевороту позиції передбачає майже постійне знаходження в ринку. Це може здатися ризикованим, тим не менше, використання найпростіших методів торгівлі дозволяє легко "підкорити" навіть таку пару, як GBP/JPY. Більше того, торгівля саме по цій парі показує найкращі результати як на історичних даних, так і в реальній роботі!

4. "Тактика збереження прибутку при виході новин" - виступ Олега Баландіна, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Кожен трейдер повинен знати не тільки те, що на ринку робити треба, але й те, що робити не треба, щоб величина торгового рахунку росла. При внутрішньоденній торгівлі ми дуже часто потрапляємо під вихід новин і це не завжди позитивно позначається на нашій угоді. Так само важко керувати позицією у момент виходу новин. Ви дізнаєтеся як убезпечити себе від впливу макроекономічних індикаторів не порушуючи результативності внутрішньоденної торгівлі.

Вартість участі – 30 грн.

Попередня реєстрація обов’язкова та триває до 14-07-2010р.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Оплатити участь у заході та зарезервувати місце, Ви можете в офісі Міжнародної Академії біржової торгівлі у м. Львові за адресою: вул. Наукова, 7-б, оф. 309-310.

Довідка та попередня реєстрація за тел.: 247-47-87; 097-051-50-50; 099-122-10-22.

ДРУЗІ, створімо спрвжній клуб трейдерів Львова!!!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2010/07/12/8436.html - Клубний день у Львові в режимі "on-line"
Отправить комментарий
Авторизация