Клубний день у форматі "Online" у квітні!

Клубний день у форматі "Online" у квітні!

Дата та час проведення: 20 квітня о 15:30 год.

Програма заходу

1. "Новини та анонси компанії" - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харків.

2. "Вплив стихійних лих на Форекс, особливості подій в Японії" - Моісєєв Дмитро, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Нижній Новгород познайомить вас із впливом форс-мажорних новин на динаміку валютних курсів. Саме новини "випадкового" характеру надають найбільш сильний вплив на динаміку будь-якого фінансового активу. З 3-х основних фінансових біржових ринків (товарно-сировинний, фондовий і валютний) саме Форекс найбільш чутливий до всіх несподіваних новин.

3. "Торгова методика"На гребені хвилі""- Міхєєв Василь, аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі м. Уфа, розповість про оригінальну торгову методику для роботи на годинних свічках валютної пари GBP/USD з використанням широко відомих індикаторів MA, Price Oscillator і RSI. Ні для кого не секрет, що угоди, укладені за напрямом трендового руху, принесуть великий прибуток, однак, перед трейдером нерідко виникають питання, в який момент "входити" у ринок, як не запізнитися "на потяг", і, найголовніше, як правильно розставити ордери stop-loss і take-profit. Дана тактика відповідає на ці питання.

4. "Формації свічок для різних часових інтервалів" - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харків. Для кожного з вас не секрет, що не всі свічкові конфігурації працюють на різних часових інтервалах. У цій темі Ви дізнаєтеся, на що необхідно звертати увагу при оцінці 10 хвилинних конфігурацій. Що оцінюється в першу чергу при роботі з денними свічками та часовими свічками. Методика з відкриття позицій із використанням конфігурацій.

Вартість участі 30 грн. Для власників клубних карток - вхід вільний.
Попередня реєстрація - обов'язкова!

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 247- 47- 87, 097-051-50-50, 099-122-10-22.
м. Львів, вул. Наукова 7-б, оф.309-310 (БЦ Оптіма-Плаза, орієнтир "Аквапарк", клуб "Місто").

FOREX CLUB – Ваш надійний брокер!
З нами - Ви успішні!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2011/04/04/10311.html - Клубний день у форматі "Online" у квітні!
Отправить комментарий
Авторизация