Клубний день у форматі "Online" у травні!

Клубний день у форматі "Online" у травні!

Дата та час проведення: 18 травня о 15:30 год.

Програма заходу

1. "Новини і анонси компанії" - виступ Баландина Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові.

2. Торгова тактика "Ловля хвилі" - Коваленко Сергій аналітик-консультант Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Казань, познайомить вас із стратегією, заснованою на хвилевому аналізі. Існує безліч стратегій, побудованих на пробоях рівнів, а також у багатьох стратегіях використовуються різні інструменти Фібоначчі. У представленій стратегії ви дізнаєтеся, що при з'єднанні пробоїв рівнів і каналів Фібоначчі відсоток позитивних угод можна значно збільшити.

3. "Найбільш перспективні CFD контракти для торгівлі" - виступ Воробйова Владислава, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Одеса. Коли мова заходить про середньострокове або довгострокове інвестування завжди виникає питання: А який товар найбільш перспективний для купівлі або продажу? Чи вигідно вкладати гроші в такі товари як золото і нафта!? Що буде в довгостроковій перспективі з ринками небанківських металів?

4. "Ворогів трейдера треба знати в обличчя" – виступ Баландина Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Харкові. Страх і жадність - найголовніші вороги трейдера! Але окрім цих емоцій які ще несуть в собі шкоду? Ми вивчимо ряд емоцій що негативно позначаються на результатах трейдера іспособів боротьби з ними. Більшість трейдерів витрачають свій час, вишукуючи відповіді на стороні, алевідповіді знаходяться в них самих!

Вартість участі 30 грн. Для власників клубних карток - вхід вільний (просимо мати з собою їх в наявності).
Попередня реєстрація - обов'язкова!

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 247- 47- 87, 097-051-50-50, 099-122-10-22.
м. Львів, вул. Наукова 7-б, оф.309-310 (БЦ Оптіма-Плаза, орієнтир "Аквапарк", клуб "Місто").

FOREX CLUB – Ваш надійний брокер!
З нами - Ви успішні!

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2011/05/04/10537.html - Клубний день у форматі "Online" у травні!
Отправить комментарий
Авторизация