Клубні дні в березні

На нашому заході кожен має можливість познайомитися з іншими професійними трейдерами і початківцями на ринку. Ви зможете поспілкуватися з колегами-трейдерами в невимушеній дружній обстановці, поставити свої питання по трейдингу загального і організаційного характеру, прийняти участь в дискусіях і поділитись досвідом з колегами-трейдерами. Активна участь вітається!

В програмі цього клубного дня заплановано:

1. «Новини та анонси компанії» - виступ Баландіна Олега, аналітика-консультанта Міжнародної академії інвестицій і трейдингу.
2. «Торгова тактика «Пробій бази»» - виступ Зябкіна Олександра, аналітика-консультанта Міжнародної академії інвестицій і трейдингу. Торгова тактика, яка базується лише на одному простому інструменті аналізу ринку, дозволить ефективно торгувати з CFD на акції різних компаній. Правильно підібраний час для здійснення угоди і невеликий капітал, що необхідний для торгівлі, робить цей підхід доступним навіть для трейдерів-початківців .
3. «Крос-курси на FOREX: надійний інструмент хеджування ризиків або можливість активного одержання додаткового прибутку» - виступ Ширяєва Миколи, кандидата педагогічних наук, аналітика-консультанта Міжнародної академії інвестицій і трейдингу. Різноманітність валютних пар, які не використовують для розрахунку долар США, дозволяє інвесторам заробляти не тільки на різкому прориві волатильності протягом декількох місяців, хеджуючи різні ризики, але й активно отримувати прибуток всередині дня. У виступі ви дізнаєтесь:

  • Яким чином визначити початок рухів крос-курсів на тривалому часовому періоді і чому іноді буває корисно періодично моніторити динаміку рухів крос-курсів усередині дня.
  • Як застосування фундаментального і технічного аналізу допомагає трейдеру оцінити характер і структуру руху крос-курсів з високим ступенем достовірності.
  • Як використання навіть одного крос-курса дозволяє підвищити показники ефективності торгових систем.

4. «Основи програмування на MQL4» - виступ Воронкевича Віталія, директора філіалу Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Тернополі. Основи програмування — саме та тематика, яка в сучасних реаліях стає не тільки актуальною, але і необхідною частиною сучасної інтернет-торгівлі. Для трейдерів, зацікавлених програмуванням для торгового терміналу MetaTrader 4, на нашому офісі в подальшому будуть проводитись додаткові заняття з вивчення мови програмування MQL4.

Загальна тривалість даного клубного дня близько трьох годин з каво-брейком. Цього разу в нас відбудеться два клубних дні підряд, щоб можна було вибрати зручний для Вас варіант:

  • в середу, 27 березня, о 16:30.
  • в суботу, 30 березня, о 12:30.

Участь у клубному дні для трейдерів компанії безкоштовна. Увага! Оскільки кількість учасників клубного дня обмежена, реєстрація і бронювання місць проводиться до 27 березня лише до 10:00.

Источник: https://www.fxclub.org/filials_ternopol_news/2013/03/15/klubn-dn-v-berezn/ - Клубні дні в березні
Отправить комментарий
Авторизация