Запрошуємо Вас відвідати перший ONLINE - клубний ДЕНЬ У ЛЬВОВІ!

У програмі Клубного дня:

1. «Психологія успішного трейдера» - виступ Іванова Дениса, фінансового аналітика Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Іркутську. У цьому виступі автор розповість про те, як ми повинні ставитися до простих і складних торгівельних методик. Крім того, автор висловить свою думку про найважливіший компонент вашого торгового успіху. З цього ж виступу ви дізнаєтеся, як слід працювати з рекомендаціями сторонніх експертів по здійсненню операцій;

2. «Торгівля в каналі: принцип прибуткової спекуляції» - виступ Володимира Бєлогорохова, викладача Міжнародної академії біржової торгівлі у м.Хабаровську. У своєму виступі спеціаліст розкриває секрети успішної роботи при бічному тренді. Ви дізнаєтеся про те, як, варіюючи лот угоди, можна значно збільшити ефективність своєї торгівлі;

3. «Світова фінансова криза: чого чекати в майбутньому?». У цьому виступі фінансовий аналітик Міжнародної академії біржової торгівлі в м. Єревані(Вірменія) Мікаел Вердян розповість нам про поточний стан світової економіки. Також ви дізнаєтеся про те, на якому етапі знаходиться світова фінансова криза: закінчується вона або знаходиться в стані «повного розквіту сили».

Прийняти участі у on-line клубному дні Ви можете оплативши участь у заході у львівській філії «Міжнародної академії біржової торгівлі» за адресою: вул. Наукова 7-б, оф.309-310.

Вартість участі у заході: 30 грн.

Поспішайте, кількість місць обмежена.

Довідка та попередня реєстрація за тел.: 247-47-87; 097-051-50-50; 099-122-10-22.

З нетерпінням очікуємо Вас

 

Источник: https://www.fxclub.org

Источник: https://www.fxclub.org/filials_lvov_news/2010/03/17/7448.html - Запрошуємо Вас відвідати перший ONLINE - клубний ДЕНЬ У ЛЬВОВІ!