Запрошуємо на очний майстер-клас по торговій системі "Слалом" 23 листопада

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати очний майстер-клас по торговій системі «Слалом», що відбудеться в стінах львівської філіі "ForexClub". Система орієнтована на те, щоб слідувати за ринком та утримувати позиції в напрямку тренда настільки довго, наскільки це можливо. На флетових ділянках Система дає можливість уникнути втрат і навіть отримувати прибуток. Це спроба знайти універсальний і простий варіант торгівлі, здатний приносити дохід при будь-якому розвитку подій на ринку.

Робота ведеться з найбільш волатильними валютними парами, а метод перевороту позиції передбачає майже постійне перебування в ринку. Це може здатися ризикованим, тим не менше, використання найпростіших методів торгівлі дозволяє легко "підкорити" навіть таку пару, як GBP/JPY. Більше того, торгівля саме по цій парі демонструє найкращі результати як на історичних даних, так і в реальній роботі.

Источник: https://www.fxclub.org/filials_vov_news/2015/11/12/zaproshuiemo-ochnii-maistier-klas-torghovii-sistiemi-slalom-23-listopada/ - Запрошуємо на очний майстер-клас по торговій системі "Слалом" 23 листопада